Hlavná stránka

Na tejto stránke nájdete informácie o činnosti žiakov

Spojenej školy, Dominika Tatarku v Poprade.

Konkrétne sa budeme venovať žiakom, ktorí sa vzdelávajú v priestoroch Základnej školy na Ulici mládeže v Poprade - žiakom základnej školy a žiakom primy až kvarty 8-ročného gymnázia.

Veríme, že si tu nájdete množstvo informácií, ktoré Vám priblížia život na našej škole.

Aktuálne oznamy:

NAŠA ŠKOLA MÁ NOVÚ INTERNETOVÚ STRÁNKU !!!
Od apríla 2011
budeme uverejňovať informácie na novej webovej stránke
Spojenej školy, Dominika Tatarku, Poprad. Vytvorili sme spoločnú webovú stránku pre všetky organizačné zložky školy a jednotlivé sekcie. Nové informácie preto hľadajte na stránkach školy:

www.ssdtpp.sk
V súčasnosti prebieha postupný prenos informácii na novú stránku školy.
 Za pochopenie ďakujeme.

Dňa 22. marca 2011 sa žiaci ZŠ a osemročného gymnázia zúčastnili na muzikálovom recitáli s názvom "NA SKLE MAĽOVANÉ". Viac sa dozviete  v záložke AKCIE alebo kliknutím tu:

Dňa 16. marca 2011 sa žiaci 8. a 9. ročníka ZŠ spolu s druhákmi bilingválnej sekcie zúčastnili na Medzinárodnom festivale dokumentárnych filmov.Viac sa dozviete  v záložke AKCIE alebo kliknutím tu:

Dňa 17. marca 2011 sa uskutočnil "Nezvyčajný olovrant" v II. oddelení ŠKD. Viac v záložke AKCIE alebo kliknutím tu:

Dňa 11. marca 2011 sme vyhodnotili výtvarná súťaž s názvom "ŽIVOT BEZ DROGY", realizovanú počas mesiaca január na našej škole. Viac v záložke AKCIE alebo kliknutím tu:

Emília Mlynarčíková získala 3. miesto v okresnom kole matematickej olympiády a postupuje na krajské kolo. Držíme jej palce. Viac v záložke ÚSPECHY alebo kliknutím tu:

Dňa 11. marca 2011 sa uskutočnilo okresné kolo "Hviezdoslavov Kubín". Úspešní boli aj naši žiaci Barbora Nitschová, Miroslav Mihalčin, Natália Mrovková, Peter Husár. Viac v záložke ÚSPECHY alebo kliknutím tu:

Aj v tomto roku môžete pomôcť našej škole prostredníctvom 2% zaplatenej dane z príjmu za rok 2010. Tlačivá si môžete stiahnuť tu:
Poučenie
Potvrdenie o zaplatení dane
Vyhlásenie

Barbora Nitschová získala 2. miesto v okresnom kole Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. Peter Husár získal 2. miesto v obvodnom kole súťaže "Šaliansky Maťko J. Cígera - Hronského"  Srdečne blahoželáme. Viac v záložke ÚSPECHY alebo kliknutím tu:

Dňa 24. februára 2011 sa uskutočnil karneval žiakov prvého stupňa ZŠ. Viac v záložke AKCIE alebo kliknutím tu:

Dňa 16. februára 2011 sa uskutočnilo školské kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín. Viac v záložke AKCIE alebo kliknutím tu:

V záložke ÚSPECHY Vám ponúkame prehľad získaných ocenení v športových súťažiach v rámci Olympiády mesta Poprad. Kliknite na odkaz tu:

Dňa 4. februára 2011 sme sa zúčastnili v rámci Olympiády mesta Poprad a Tatranskej lyžiarskej ligy na súťaži v lyžiarskom slalome, snowboardingu a bežeckom lyžovaní. Viac v záložke ÚSPECHY alebo kliknutím tu:

Dňa 3. februára 2011 sme sa zúčastnili v rámci Olympiády mesta Poprad na súťaži v rýchlokorčuľovaní. Viac v záložke ÚSPECHY alebo kliknutím tu:

Dňa 10. februára  2011 sa uskutočnilo okresné kolo v basketbale žiakov. Žiaci osemročného gymnázia získali 3. miesto.  Viac v záložke ÚSPECHY alebo kliknutím tu:

Vyhodnotili sme počet získaných bodov v súťaži "TRIEDA ROKA" za mesiac január. Viac kliknutím tu:

OZNAM OD VÝCHOVNÉHO PORADCU:
Dôležité termíny podávania prihlášok a prijímania žiakov na stredné školy, monitor a iné informácie nájdete TU:

Ak chcete vstúpiť do INTERNETOVEJ ŽIACKEJ KNIŽKY  kliknite tu.

POZOR - nový kontaktný mail - gpdt@aminet.sk

V záložke AKCIE sledujte naše nové akcie, ktoré sa uskutočnili od začiatku školského roka.

Spojená škola, Dominika Tatarku 4666/7, Poprad bola zriadená Krajským školským úradom v Prešove na základe Rozhodnutia Ministerstva školstva SR č. CD-2008-10937/22872-1:917/SŠ z 27.6.2008 o zaradení do siete škôl a školských zariadení Slovenskej republiky.