Karneval pre žiakov 1. stupňa ZŠ

24. február 2011

Dňa 24. februára 2011 sa v priestoroch malej telocvične na ZŠ, Ul. mládeže, Poprad uskutočnil už tradičný detský fašiangový karneval pre žiakov 1. stupňa ZŠ. O výzdobu telocvične sa postarali vychovávateľky z ŠKD a asistenti učiteľa. Spolu s deťmi sa ho zúčastnili aj pedagógovia z I. stupňa a prišli nás pozrieť aj zástupkyne školy i starší žiaci. Okrem výbornej zábavy si deti vyskúšali svoje schopnosti v mnohých súťažiach, napríklad múmia, vyzliekanie a obliekanie košele. Nechýbali ani športové súťaže, napríklad basketbal a hokej. Víťazi boli odmenení sladkosťami. Atmosféra bola vynikajúca a nádherné karnevalové masky zdobili nielen deti, ale aj pedagógov.

Na záver chceme poďakovať všetkým, ktorí prispeli ku kvalitnému priebehu karnevalu a tak opäť vyčarili radosť na detských tvárach. Tešíme sa opäť o rok na ďalší karneval.

Foto príloha: